Rezultatul examenului de aptitudini din 12 iunie 2019

 

REZULTATUL PROBEI DE APTITUDINI DIN 12 IUNIE 2019

Elevii admiși la proba de aptitudini vor fi transferați în limita locurilor libere. În acest sens vor fi contactați telefonic de secretariatul colegiului.

 

Nr. crt.

Numele elevului

Clasa în anul şcolar 2019/2020

Instrument

Rezultat

Transfer admis în limita locurilor de la altă instituție de învățământ de artă

 

1.               

Buescu Anastazia

III

pian

Admisă

2.      

Buescu Teodor

V

vioară

Admis

3.               

Boboc Ilinca

V

pian

Admisă

4.      

Kerekes Lehel

VI

clarinet

Admis

5.               

Boancă Daria

VI

oboi

Admisă

6.               

Budian Adrian

VII

clarinet

Admis

7.               

Grijincu Denis

VII

percuție

Admis

8.               

Leucă Maria

X

flaut

Admisă

9.               

Bușecan Maria

X

vioară

Admisă

10.           

Simioniuc Maria

X

pian

Admisă

11.           

Țimerman Grațian

X

pian

Admis

12.           

Lazăr Tamara

XI

canto clasic

Admisă

13.           

Piper Timea

XI

canto clasic

Admisă

Transfer admis în limita locurilor, de la școală generală

 

1.      

Pop Ruth Sofia

pergătitoare

pian

Admisă

2.      

Stan Timotei

pregătitoare

pian

Admis

3.      

Rusu Teodora

I

vioară

Admisă

4.      

Stan Levi

I

violoncel

Admis

5.      

Boancă Lisa

I

vioară

Admisă

6.      

Czilika Bobi

I

vioară

Admis

7.      

Jaskó Lehel

II

vioară

Admis

8.      

Pop Ana Magda

II

pian

Admisă

9.      

Perșa Carla Maria

II

pian

Admisă

10. 

Mán Efraim

II

pian

Admis

11.  

Matlák Emma

III

pian

Admisă

12.  

Sașa Șerban Radu

III

pian

Admis

13. 

Mureșan Elizabeth

III

vioară

Admisă

14. 

Timotei Moldovan Ovidiu

III

oboi

Admis

15. 

Mán Manassé

IV

contrabas

Admis

16. 

Felean Nirmala

IV

pian

Admisă

17.  

Kerekes Lóránd

V

fagot

Admis

18.  

Székely Anna

V

percuție

Admisă

19. 

Ardelean Teodora

V

flaut

Admisă

20. 

Dordai Emma

V

flaut

Admisă

21. 

Gânj Cezara

V

flaut

Admisă

22. 

Lopez Sofia

V

trompetă

Admisă

23. 

Petrean Alexandru

V

percuție

Admis

24. 

Costin Anamaria

VI

chitară

Admisă

25. 

Ábrahám Dóra

VIII

pian

Admisă

26. 

Gai Emma

X

chitară

Admisă

Elevi respinși la probele de aptitudini

1.      

Joldea David

II

Respins

2.      

Perșa Jessica

III

Respinsă

3.      

Troiak Daiana

VII

Respinsă

4.      

Csűrös Inka

VII

Respinsă

5.      

Moldovan Janos

VIII

Respins