Rezultate

NR.

NUME ELEV

CLASA

INSTRUMENT

ȘCOALA DE PROVENIENȚĂ

PREMIUL

1.       

TURDA G. OANA DAIANA

3

PIAN

ȘCOALA GIMNAZIALĂ DE ARTE  SIGHETU MARMAȚIEI

M

2.       

HĂRȘAN-FARR ALIA

3

PIAN

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

3.       

MOȚOCAN FILIP

3

PIAN

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

II

4.       

TRIFESCU MARIA

3

PIAN

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

I

5.       

VELIMAN SARA

3

PIAN

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

III

6.       

DAVID-KACSO KENDE

4

PIAN

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

II

7.       

STRUCZUY EVELN ZSUZSA

4

PIAN

LICEUL DE ARTĂ “AUREL POPP” SATU-MARE

II

8.       

DUMA FLAVIUS

5

PIAN

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

II

9.       

LUP DAVID PAUL

5

PIAN

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

I

10.    

NAGY ELISABETA

5

PIAN

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

I

11.    

TALOȘ MARIA

5

PIAN

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

12.    

ORGAȘ DAVID

5

PIAN

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

III

13.    

ARPAȘ ANTONIA

6

PIAN

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

III

14.    

BUDULAC DAVID

6

PIAN

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

III

15.    

FOROGĂU ESTERA

6

PIAN

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

M

16.    

MEZEI THEODORE MIHAI

6

PIAN

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

II

17.    

ILISZ DOMINIK AUGUSTIN

6

PIAN

LICEUL DE ARTE ORADEA

I

18.    

SIMIONIUC MARIA

6

PIAN

LICEUL DE ARTĂ “AUREL POPP” SATU-MARE

M

19.    

TIMERMAN GRAȚIAN NICOLAE

6

PIAN

LICEUL DE ARTĂ “AUREL POPP” SATU-MARE

20.    

LELUȚIU OANA ALEXANDRA

7

PIAN

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

II

21.    

RUS ARCA MARIA

7

PIAN

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

III

22.    

SOLOMON BOB DAVID

7

PIAN

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

I

23.    

VĂLEAN ANDRA

7

PIAN

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

24.    

VOROPCIUC  MARIA IZABELA

7

PIAN

LICEUL DE ARTE ORADEA

I

25.    

ȚÂRC SÂNZIANA

8

PIAN

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

III

26.    

CUȘMIR FILIP CRISTIAN

3

VIOARĂ

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

I

27.    

VANCEA MARIO

3

VIOARĂ

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

II

28.    

BOANCĂ RUT

4

VIOARĂ

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

II

29.    

DĂNCILĂ-NEAG ADRIANA

4

VIOARĂ

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

III

30.    

COSTIN ALBERT

5

VIOARĂ

LICEUL DE ARTE ORADEA

III

31.    

DRĂGAN PETRA

5

VIOARĂ

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

III

32.    

GÎNGĂ IOANA

5

VIOARĂ

LICEUL DE ARTE ORADEA

33.    

LAZĂR DANIEL

5

VIOARĂ

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

I

34.    

MAXIM BERECHET MAYA

5

VIOARĂ

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

III

35.    

PÎRVU-BRAICA DIANA

5

VIOARĂ

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

36.    

PORA LAZĂR EVELYN

5

VIOARĂ

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

37.    

SICLOVAN RAREȘ

5

VIOARĂ

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

I

38.    

BÎCÎILĂ RAREȘ

6

VIOARĂ

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

II

39.    

BUȘECAN MARIA

6

VIOARĂ

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

I

40.    

LĂPUȘTE MARTA

6

VIOARĂ

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

II

41.    

SUCIU PETRU

6

VIOARĂ

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

III

42.    

ȘOMOTIUC DINA

6

VIOARĂ

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

M

43.    

TORGE MARIA

6

VIOARĂ

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

44.    

BRAD TEODORA

7

VIOARĂ

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

M

45.    

FEKETE TEKLA

7

VIOARĂ

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

III

46.    

FLORESCU IULIA-TEREZA

7

VIOARĂ

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

I

47.    

GHEȚA ANDREEA

7

VIOARĂ

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

II

48.    

SILAGHI SABINA

8

VIOARĂ

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

I

49.    

STOICA DARIUS

8

VIOARĂ

LICEUL DE ARTĂ “IOAN SIMA” ZALĂU

II

50.    

ZIRBO LAURA MIHAELA

8

VIOLĂ

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

I

51.    

VĂLEAN RAUL

4

V-CEL

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

II

52.    

MAKSAY GERGO

5

V-CEL

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

I

53.    

SZENKOVICS DAVID

5

V-CEL

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

II

54.    

CÎMPEAN VLAD

7

V-CEL

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

I

55.    

MAIER ALEXANDRU

7

C-BAS

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

II

56.    

ELCEANU REMUS EMANUEL

8

C-BAS

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

I

57.    

ALEXANDRU MASTAN PĂUN

3

CHITARA

LICEUL DE ARTĂ “IOAN SIMA” ZALĂU

M

58.    

TORGE TUDOR

3

CHITARA

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

I

59.    

SZABÓ BENCE

4

CHITARA

LICEUL DE ARTĂ “IOAN SIMA” ZALĂU

III

60.    

FELDMAN FELIX

5

CHITARA

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

III

61.    

LATIȘ DIANA VICTORIA

5

CHITARA

LICEUL DE ARTĂ “AUREL POPP” SATU-MARE

III

62.    

POP TĂTĂRAN ADRIAN

5

CHITARA

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

III

63.    

RAȚA ANDREI

5

CHITARA

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

II

64.    

GIURGIU ALESSIO

6

CHITARA

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

III

65.    

FODOLICĂ ȘTEFAN

6

CHITARA

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

II

66.    

BUTUZA LUIS

7

CHITARA

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

M

67.    

NETOTEA SAŞA

6

FLAUT

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

III

68.    

BETEAG MARIA

3

FLAUT

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

II

69.    

KOVACS RARES

4

FLAUT

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

II

70.    

MATEUȚ DARIA NAOMI

4

FLAUT

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

III

71.    

NICA PETRU

5

FLAUT

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

III

72.    

MARCHIȘ ANDREEA

6

FLAUT

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

III

73.    

KERT EVELIN

7

FLAUT

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

I

74.    

BLIDAR AMALIA

8

FLAUT

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

III

75.    

HENCZ MARK

8

FLAUT

LICEUL DE ARTĂ “AUREL POPP” SATU-MARE

M

76.    

LAZAR KATALIN

8

FLAUT

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

I

77.    

KISS ALEXANDER

4

OBOI

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

II

78.    

TEODORESCU EDWIN

5

OBOI

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

II

79.    

CORCHEȘ PETRA

6

OBOI

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

III

80.    

BUHAI GIULIAN

7

OBOI

LICEUL DE ARTĂ “AUREL POPP” SATU-MARE

M

81.    

SABO IOANA FLORINA

7

OBOI

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

I

82.    

GĂDĂLEAN EMANUEL

8

OBOI

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

III

83.    

BUDIAN ADRIAN

3

CLARINET

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

III

84.    

BLAGA MATIAS

4

CLARINET

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

II

85.    

BORȘAN OCTAVIAN

4

CLARINET

ȘCOALA DE MUZICĂ “AUGUSTIN BENA” CLUJ-NAPOCA

II

86.    

BRANEAC  GEORGIANA-NIKOLA 

6

CLARINET

LICEUL DE ARTĂ “IOAN SIMA” ZALĂU

M

87.    

CSIZMADIA EDUARD

6

CLARINET

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

I

88.    

FLOREA DENIS DANIEL GABRIEL

6

CLARINET

LICEUL DE ARTĂ “AUREL POPP” SATU-MARE

II

89.    

GUIA TUDOR

7

CLARINET

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

I

90.    

TOIE ALEX OCTAVIAN IOAN

8

CLARINET

LICEUL DE ARTE ORADEA

II

91.    

ARDELEAN ALEXANDRU  

8

CLARINET

LICEUL DE ARTĂ “IOAN SIMA” ZALĂU

III

92.    

GOIȚI PHILIP TIMOTEI

8

TROMPETA

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

II

93.    

CUTINICI PAUL

6

CORN

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

I

94.    

PALKO-KONDRAD ALPAR

7

TROMBON

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

I

95.    

ANTONIE SARAH

8

TROMBON

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

I

96.    

PETEAN-PAVEL MARIA-ISABEL

6

PERCUTIE

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

I

97.    

BOLDOR DACIAN

7

PERCUTIE

COLEGIUL DE MUZICĂ “SIGISMUND TODUȚĂ” CLUJ-NAPOCA

I

98.    

GAVRA SIMON LUCAS

8

PERCUTIE

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

II

99.    

KASZTA DAVID

8

PERCUTIE

LICEUL DE ARTE BAIA-MARE

III